DÔVERYHODNÝ PARTNER V STAVEBNÍCTVE

Od prvého dňa sme sa zaviazali ku kvalitným dodávkam a úprimnosti voči našim partnerom, klientom a našim pracovníkom.

Sme vášnivý tím ľudí,
ktorí radi stavajú domy.


Naši pracovníci sú nadšení, že sú súčasťou modernej a progresívnej stavebnej firmy, ktorá poskytuje pocit spolupatričnosti, spoluvlastníctva a príležitosti. Ak náš prístup a hodnoty znejú aj pre vás, ako príležitosť, budeme radi, keď nadviažeme spoluprácu.


Odbornosť a kvalita


Sme poháňaní novými nápadmi a príležitosťami. Naším cieľom je urobiť viac a urobiť lepšie - pre našich zákazníkov, spolupracovníkov a komunity, v ktorých žijeme.

Stavby rodinných domov na kľúč

Máme viac ako 20 rokov skúseností v stavebníctve. Poskytujeme komplexné služby od vybavenia stavebného povolenia až po samotnú stavbu domu. Komplexne sa postaráme o vašu cestu za vysnívaným bývaním alebo vám pomôžeme s jednotlivými časťami, ako napríklad s hrubou stavbou. A vy už si stavbu dokončíte svojpomocne.

Používame overené stavebné postupy a najkvalitnejšie materiály. Poskytujeme záruku 20 rokov na strešnú krytinu, 10 rokov na hlavné stavebné konštrukcie a 5 rokov na vedľajšie stavebné koštrukcie.

Rekonštrukcie

Každý starší rodinný dom vyžaduje skôr či neskôr čiastočnú alebo celkovú rekonštrukciu, ktorá sa vykonáva kvôli zlepšeniu úžitkových vlastností, zlepšeniu kvality bývania, výraznému zníženiu nákladov na vykurovanie a energie či predĺženiu živostnosti stavby.

Rekonštrukcia rodinného domu je vždy individuálna záležitosť, ktorá môže zahŕňať všetko od drobných úprav interiéru až po kompletnú rekonštrukciu existujúcej stavby.

Stavebný dozor

Stavebným dozorom označujeme v stavebnom zákone kontrolu vykonávania stavebných prác. Zjednodušenie môžeme povedať, že sa jedná o osobu, ktorá túto činnosť vykonáva pre stavebníka, ktorý stavia svojpomocne.

Dozor je vedený z dôvodu zabezpečenia stavby podľa projektovej dokumentácie, platných predpisov a noriem. Zmyslom stavebného dozoru je zabezpečenie správneho a bezpečného vykonávania prác.

Autodoprava

Zabezpečujeme prepravu akéhokoľvek stabného materálu, pevných a sypkých materiálov, paliet, stavebných buniek, stavebnej mechanizácie a stavebného odpadu.